POLAR WROCŁAW WZMACNIA OFENSYWĘ! TRANSFEROWY HIT!

Do rodziny Polarowców dołącza Adrian Jeziorski, 25-letni napastnik, który łączy w sobie imponujące warunki fizyczne, piłkarską jakość oraz mentalność zwycięzcy. To zawodnik, który wie, czym jest droga pod górę, i który nigdy nie przestał gonić za pasją. Piłkarska historia Adriana rozpoczęła się daleko od domu rodzinnego, gdy jako młody chłopak podjął odważną decyzję o wyjeździe do Akademii Lecha Poznań. Spędzone tam trzy lata były dla niego nie tylko szkołą futbolu, ale też życia, czasem nauki samodzielności, rywalizacji i budowania charakteru w jednej z najlepszych akademii w Polsce. Kolejne etapy tej drogi prowadziły przez Łódź, gdzie rozwijał się w silnym ośrodku szkoleniowym, a następnie przez występy w Centralnej Lidze Juniorów w barwach Podbeskidzia Bielsko-Biała, krótki epizod w Wiśle Kraków oraz Miedzi Legnica. To właśnie w Miedzi Adrian podpisał kontrakt z pierwszym zespołem oraz agencją menadżerską, zbierając cenne doświadczenie w III lidze, występując w drużynie rezerw. Jego kariera miała również międzynarodowy rozdział. Wyjazd do Czech, do zespołu występującego w pierwszej lidze. Niestety, podobnie jak w przypadku wielu sportowców, rozwój ten brutalnie zatrzymała pandemia COVID-19.  Ten czas Adrian wykorzystał jednak inaczej, nie rezygnując z ambicji, postawił na rozwój osobisty. Równolegle z piłką nożną ukończył studia prawnicze, zdobywając tytuł magistra prawa.

Po powrocie do Polski reprezentował kolejno Foto-Higienę Gać (III liga), Piasta Nowa Ruda (IV liga) oraz WKS Wierzbice (IV liga). Po pewnym czasie zrobił sobie krótką przerwę od piłki, by zatęsknić za nią na nowo. I właśnie ta tęsknota zaprowadziła go do Czarnych Chrząstawa, gdzie spędził ostatnie 1,5 roku. Ten etap to już konkretne liczby i realny wpływ na zespół. W rundzie jesiennej obecnego sezonu Adrian zdobył 17 bramek i zanotował 13 asyst w 15 spotkaniach. Jak podkreślał zarząd poprzedniego klubu, ofensywa drużyny w ogromnej mierze opierała się właśnie na nim.

Dziś Adrian Jeziorski zakłada koszulkę ZKS Polar Wrocław, gdzie stworzy niezwykle groźne trio ofensywne wraz z Maciejem Fitowskim (11 bramek) oraz Jakubem Karbowiakiem (14 bramek). Taka siła rażenia w A Klasie zapowiada jedno – bramkowe widowiska, pressing od pierwszej minuty i wielkie emocje przy Niepodległości 6.

Witamy w rodzinie Białego Misia!

Nie możemy się doczekać pierwszych trafień Adriana w polarowych barwach.