Za nami dwa spotkania, które dostarczyły kibicom Polaru Wrocław tak gigantycznej dawki emocji, że obdzielić by nimi można cały sezon. Dwa mecze, dwa remisy, mnóstwo zwrotów akcji i walka do ostatnich sekund. Choć czujemy niedosyt, najważniejsze zadanie zostało wykonane, fotel lidera wciąż jest nasz! Zimny prysznic w Miłoszycach: Maraton rozpoczęliśmy od wyjazdowego starcia z czwartą […]





