Wygrana na zakończenie roku!
W ostatnim meczu 2025 roku Polar Wrocław wygrał na wyjeździe z KS Gręboszyce 2:1. Bramki dla wrocławian zdobyli Paweł Wójcik oraz Jakub Karbowiak. To zwycięstwo zapewnia drużynie Marcina Hirsza fotel lidera przed rundą rewanżową! 15. kolejka A KLASY GR. III KS Gręboszyce – ZKS Polar Wrocław 1:2 (0:1) Bramki: 0:1 Paweł Wójcik 3′ 1:1 Kacper Kawiński 48′ […]