W ramach pierwszego Polar Wrocław zremisował z Wratislavią Wrocław 4:4 (4:1).
Bramki dla Polaru zdobyli Maciej Fitowski 2x, Jakub Karbowiak oraz Dawid Piech.
Wyjściowy skład Polaru: 99. Noweta, 7. Testowany, 2. Jakubowski, 4. Piech, 5. Kamraj, 21. Szewczyk, 16. Marushchak, 11. Góral, 3. Zarzycki, 9. Fitowski, 69. Karbowiak
Na boisku po przerwie pojawili się: 60. Testowany, 8. Testowany, 19. Testowany, 13. Kotecki, 27. Skrzypczak, 30. Ziglewski. 12. Borwik (BR), 17. Marczak
Drużyna Polaru kolejne spotkanie kontrolne rozegra w sobotę 8 lutego o godzinie 13:00 z Piastem Żerniki. Mecz odbędzie się we Wrocławiu na Stadionie Sportowym „Oławka”.
Podopieczni trenera Marcina Hirsza swój pierwszy mecz ligowy zagrają już za miesiąc, a dokładniej 7 marca w Kiełczowie z miejscową Widawą.