KP KĄTY WROCŁAWSKIE 0:0 ZKS POLAR WROCŁAW
W trzecim meczu kontrolnym nasza drużyna zremisowała z KP Kąty Wrocławskie 0:0.
Podopieczni Marcina Hirsza ponownie pokazali się z solidnej strony, prezentując dużą dyscyplinę i pełne zaangażowanie przez całe spotkanie. Od pierwszych minut graliśmy odpowiedzialnie, dbając o dobrą organizację gry i realizację założeń taktycznych. Choć tym razem nie padły bramki, zespół potrafił utrzymać wysoką intensywność i skutecznie rywalizować z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Rywal zaprezentował się kapitalnie, była to bardzo młoda, wybiegana drużyna, która imponowała dynamiką i agresją w odbiorze. Z pewnością będzie to zespół, który mocno namiesza w swojej grupie A klasy. Bezbramkowy remis 0:0 miał dużą wartość szkoleniową, a trener dysponując większością zawodników mógł testować różne schematy ustawienia oraz sprawdzać piłkarzy na różnych pozycjach, wyciągając cenne wnioski na dalszą część przygotowań.
KP Kąty Wrocławskie – ZKS Polar Wrocław 0:0
Skład w I połowie: Noweta – Wójcik, Jakubowski, Testowany I, Kotecki, Szewczyk, Ziglewski, Zasiadczyk, Fitowski, Jeziorski, Karbowiak
Skład w II połowie: Noweta – Wójcik, Jakubowski (Zasiadczyk 65′), Piech, Testowany I (Kotecki 65′), Sikora, Marushchak, Marczak, Głąb, Zarzycki, Jeziorski (65′ Fitowski)
Widzów: około 100