SEKCJA BRYDŻA ROZKRĘCA SIĘ NA MAXA!
Chcielibyśmy poinformować, że od jakiegoś czasu w strukturach ZKS Polar Wrocław działa sekcja brydża sportowego! I co tu dużo mówić, radzi sobie znakomicie!
Nasza drużyna rywalizuje we wrocławskiej lidze okręgowej i po 6 rundach jest LIDEREM ROZGRYWEK!
Bilans: 5 zwycięstw i tylko 1 porażka.
SKŁAD KADRY SEKCJI BRYDŻA:
– Dorota Czubak
– Maciej Dobosz
– Magdalena Kamińska
– Ryszard Mazurkiewicz
– Mirosław Nieradek
– Remigiusz Pasternak
– Zbigniew Podgajny
– Sławomir Robel
– Wojciech Skonieczny
To kolejny dowód na to, że nasz projekt jest otwarty na nowe dyscypliny i sportową rywalizację na najwyższym poziomie, także przy brydżowym stoliku!
Gratulujemy świetnego startu, trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwa i zapraszamy wszystkich sympatyków brydża do kibicowania naszej drużynie!
Brawo Panowie i Panie!