W ostatnim meczu 2025 roku Polar Wrocław wygrał na wyjeździe z KS Gręboszyce 2:1. Bramki dla wrocławian zdobyli Paweł Wójcik oraz Jakub Karbowiak. To zwycięstwo zapewnia drużynie Marcina Hirsza fotel lidera przed rundą rewanżową!
15. kolejka A KLASY GR. III
KS Gręboszyce – ZKS Polar Wrocław 1:2 (0:1)
Bramki:
0:1 Paweł Wójcik 3′
1:1 Kacper Kawiński 48′
1:2 Jakub Karbowiak 83′
Gręboszyce: Dzieszuk – (Guercio 85′), Chrapek, Cięciwa, Kasprzyszyn, Kawiński, Kuświk, Osiński, Pluta, Rachwał, Sambor, Wiącek
Polar: Kmiotek – Kamraj, Piech, Nakielski, Kotecki, Zasiadczyk, Siwek, Wójcik, Góral, Marczak, Fitowski
Żółte kartki: Kasprzyszyn, Pluta, Wiącek (Gręboszyce) – Fitowski, Piech (Polar)
Sędziował: Michał Żabski
Widzów: 150