W ostatnim meczu 2025 roku Polar Wrocław wygrał na wyjeździe z KS Gręboszyce 2:1. Bramki dla wrocławian zdobyli Paweł Wójcik oraz Jakub Karbowiak. To zwycięstwo zapewnia drużynie Marcina Hirsza fotel lidera przed rundą rewanżową!

15. kolejka A KLASY GR. III

KS Gręboszyce – ZKS Polar Wrocław 1:2 (0:1)

Bramki:

0:1 Paweł Wójcik 3′

1:1 Kacper Kawiński 48′

1:2 Jakub Karbowiak 83′

Gręboszyce: Dzieszuk – (Guercio 85′), Chrapek, Cięciwa, Kasprzyszyn, Kawiński, Kuświk, Osiński, Pluta, Rachwał, Sambor, Wiącek

Polar: Kmiotek – Kamraj, Piech, Nakielski, Kotecki, Zasiadczyk, Siwek, Wójcik, Góral, Marczak, Fitowski

Żółte kartki: Kasprzyszyn, Pluta, Wiącek (Gręboszyce) – Fitowski, Piech (Polar)

Sędziował: Michał Żabski

Widzów: 150