PIAST ŻERNIKI 1:4 (0:3) POLAR WROCŁAW
W drugim meczu kontrolnym nasza drużyna wygrała na Stadionie Sportowym Oławka z Piastem Żerniki 4:1.
Podopieczni Marcina Hirsza zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pokazując pełne zaangażowanie zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie spotkania. Od pierwszego gwizdka graliśmy odważnie, konsekwentnie dążąc do zdobywania kolejnych bramek i cały czas szliśmy do przodu. Nie przestraszyliśmy się rywala, który na co dzień występuje ligę wyżej, wręcz przeciwnie, narzuciliśmy własne tempo i styl gry. Skuteczność w ataku, dobra organizacja oraz waleczność w każdym fragmencie boiska sprawiły, że to spotkanie można zdecydowanie uznać za jeden z najlepszych meczów w naszym wykonaniu w tym okresie przygotowawczym.
Piast Żerniki Wrocław – ZKS Polar Wrocław 1:4 (0:3)
Bramki:
0:1 Adrian Jeziorski, as. Danyil Kudelskyi
0:2 Adrian Jeziorski, as. Michał Sikora
0:3 Jakub Głąb, as. Maciej Fitowski
1:3 Mikołaj Wrona (Piast Żerniki)
1:4 Fabian Marczak, as. Kamil Szewczyk
Skład w I połowie: Kmiotek – Testowany I, Jakubowski, Testowany II, Wójcik, Głąb, Góral, Kudelskyi, Sikora, Jeziorski, Karbowiak
Skład w II połowie: Noweta – Kamraj, Testowany I, Testowany II, Zarzycki, Szewczyk, Siwek, Zasiadczyk, Ziglewski, Fitowski, Marczak
Sędziował: Rafał Abramowicz
Widzów: około 150