PIAST ŻERNIKI 1:4 (0:3) POLAR WROCŁAW

W drugim meczu kontrolnym nasza drużyna wygrała na Stadionie Sportowym Oławka z Piastem Żerniki 4:1. 

Podopieczni Marcina Hirsza zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, pokazując pełne zaangażowanie zarówno w pierwszej, jak i drugiej połowie spotkania. Od pierwszego gwizdka graliśmy odważnie, konsekwentnie dążąc do zdobywania kolejnych bramek i cały czas szliśmy do przodu. Nie przestraszyliśmy się rywala, który na co dzień występuje ligę wyżej, wręcz przeciwnie, narzuciliśmy własne tempo i styl gry. Skuteczność w ataku, dobra organizacja oraz waleczność w każdym fragmencie boiska sprawiły, że to spotkanie można zdecydowanie uznać za jeden z najlepszych meczów w naszym wykonaniu w tym okresie przygotowawczym.

Piast Żerniki Wrocław – ZKS Polar Wrocław 1:4 (0:3)

Bramki:

0:1 Adrian Jeziorski, as. Danyil Kudelskyi

0:2 Adrian Jeziorski, as. Michał Sikora

0:3 Jakub Głąb, as. Maciej Fitowski

1:3 Mikołaj Wrona (Piast Żerniki)

1:4 Fabian Marczak, as. Kamil Szewczyk

 

Skład w I połowie: Kmiotek – Testowany I, Jakubowski, Testowany II, Wójcik, Głąb, Góral, Kudelskyi, Sikora, Jeziorski, Karbowiak

Skład w II połowie: Noweta – Kamraj, Testowany I, Testowany II, Zarzycki, Szewczyk, Siwek, Zasiadczyk, Ziglewski, Fitowski, Marczak

Sędziował: Rafał Abramowicz

Widzów: około 150